Ahoj! Som Ján - produktový dizajnér zapálený do tvorenia.
Dňom mám ako produktový dizajnér tú česť navrhovať platformu, ktorá je svetovým lídrom v bezpapierovej dokumentácii dopingových kontrol - MODOC. Tá bola použitá na viacerých medzinárodných športových eventoch, ako sú napríklad olympijské hry. Je vyvíjaná mojimi zručnými kolegami z CANNYPACK.
"Nocou" prostredníctvom JD Productions tvoríme ďalej. Dizajnujeme, vyvíjame webové stránky a pomáhame rozprávať príbehy, či zaznamenávať okamihy.
Navrhli sme logá, obsah pre sociálne siete, vizitky a iné tlačoviny. Nesmieme zabudnúť ani na web stránky a používateľské rozhrania. Mali sme tú príležitosť vyvinúť pár z nich pre rôznych klientov, najmä vo forme landing page-ov. Počas toho sme si "ošahali" mnoho technológií a framework-ov.
Audio / video tvorba je ale to, v čom nachádzame najväčšie potešenie. Natočili a zostrihali sme všelijaké typy videí pestrých dĺžok - od jednoduchých reklám až po komplexnejšie záznamy podujatí použitím viacerých kamier. Zároveň sme sa pri tom pohrali s mikrofónmi a zvukom... to si určite absolútne nečakal, že?
Kontaktuj nás
Viem, že sa ti páči naša tvorba - tak nám napíš.
Odoslať správu 🚀
Thank you for your message! I'll get to you as soon as possible.
Back to Top